خرید لایک اینستاگرام

افزایش لایک

100
لایک ایرانی

سرعت بالا

بدون نیاز به پسورد

بدون نیاز به لایک کردن دیگران

لایک توسط کاربرانی ایرانی و تمام واقعی

2500تومان
1680تومان
سفارش
200
لایک ایرانی

سرعت بالا

بدون نیاز به پسورد

بدون نیاز به لایک کردن دیگران

لایک توسط کاربرانی ایرانی و تمام واقعی

4500تومان
3360تومان
سفارش
300
لایک ایرانی

سرعت بالا

بدون نیاز به پسورد

بدون نیاز به لایک کردن دیگران

لایک توسط کاربرانی ایرانی و تمام واقعی

6500تومان
5040تومان
سفارش
400
لایک ایرانی

سرعت بالا

بدون نیاز به پسورد

بدون نیاز به لایک کردن دیگران

لایک توسط کاربرانی ایرانی و تمام واقعی

8500تومان
6720تومان
سفارش
خرید لایک اینستاگرام ارزان : امروزه بسیاری از کسب و کارها دارای یک پیج در اینستاگرام هستند و هدف اصلی همه آن ها افزایش مشتری و درآمد بیشتر است.برای جذب و افزایش مشتری باید مجموعه از فعالیت ها را انجام دهید تا به نتیجه برسید. اینستاگرام دارای الگوریتم هایی است که در صورت رعایت این الگوها, پیج شما توسط افراد بیشتری دیده می شود, به دنیال این افزایش بازدید احتمال فروش شما بیشتر می شود.

اهمیت افزایش لایک در اینستاگرام ارزان

اگر پست های شما لایک بیشتری داشته باشند به آن معنی است که افراد بیشتری از پست شما بازدید کرده اند, به عبارت دیگر افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا شده اند, احتمال دارد که این افراد وارد پیج شما شوند و دیگر پست های شما را نیز ببینند و یا حتی شما را فالوو کنند.در اصل افزایش لایک به دیده شدن هر چه بیشتر شما کمک می کند. شما می توانید به دو روش لایک های خود را افزایش بدهید:
  • از پنل های خرید لایک اینستاگرام استفاده کنید.
  • با استفاده از الگوریتم های اینستاگرام تعداد لایک های خود را افزایش دهید.
بنابراین افزایش لایک سبب افزایش فالوور می شود, بسیاری از کسب و کارهایی که فالوورهای بالایی دارند از طریق تبلیغ همکاران یا پیج ها و کسب و کارهای دیگر نیز کسب در آمد می کنند. در نتیجه با خرید لایک اینستاگرام و یا استفاده از الگوریتم ها, می توانید کسب درآمد نیز داشته باشید.این نکته را باید در نظر بگیرید که اگر از روش الگوریتم ها بخواهید جذب فالوور داشته باشید, این کار کمی زمان بر است, شاید در حدود چندماه. اما سایت هایی که پلن های خرید لایک اینستاگرام ارائه می دهند می توانند ظرف چند ساعت لایک های شما را افزایش داده و در نتیجه سبب افزایش مشتریان شما شوند.

خرید لایک اینستاگرام  ارزان چه کمکی به پیج خواهد کرد؟

اگر میزان لایک پست های شما بیشتر باشد, احتمال آن که پیج شما در قسمت اکسپلور نمایش داده شود بیشتر می شود.اگر پیج شما در اکسپلور مشاهده شود, امتیاز بسیار زیادی به پیج شما از طرف اینستاگرام تعلق می گیرد.طبق یکی از الگوریتم های اینستاگرام, پستی که بیشترین میزان مشارکت را داشته باشد از محبوبیت بالایی برخوردار است. در نتیجه افراد با اعتماد بر پست های شما, شما را فالو خواهند کرد و خیلی سریع می توانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

آیا خرید لایک اینستاگرام ارزان مشکلی برای پیج به وجود می آورد؟

خیر! نیاز به نگرانی نیست.خرید لایک اینستاگرام کاملا قانونی است. اما نکته ای که وجود دارد آن است که لایک هایی که دریافت می کنید باید از طرف حساب های واقعی باشند, و این موضوع به سایتی مربوط است که از آن پلن خرید لایک دریافت می کنید.اگر لایک هایی که تهیه می کنید از طرف اکانت های فیک باشد, امتیاز منفی برای پیج شما به حساب می آید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره, با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید لایک اینستاگرام ارزان ایرانی

همانطور که گفتیم باید لایک هایی که دریافت می کنید از طرف حساب های واقعی باشند. اگر پیج شما از طرف پیج های واقعی ایرانی دیده شود نتیجه بسیار بهتری خواهید داشت. لایک های پیج های خارجی سود و تاثیر چندانی برای شما نخواهد داشت به دلیل آن که از پیج شما سر در نمی آورند. حتی اگر پیج شما در اکسپلور خارجی زبان ها بیاید بی فایده است.بهترین کار خرید لایک اینستاگرام ایرانی است تا هرچه سریعتر به نتیجه دلخواهتان برسید.

چرا باید از پلن های گیلاس فالوور استفاده کنیم؟

مزایای استفاده از پلن های گیلاس فالوور:
  • خرید لایک اینستاگرام ارزان.
  • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته.
  • تمامی لایک ها توسط کاربران ایرانی انجام خواهد شد.
  • بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در کمترین زمان در ختیار شما قرار خواهیم داد.
  • خدمات ما هر روز به رسانی می شوند تا بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار دهیم.
 

ارسال دیدگاه