ساختن کلیپ برای اینستاگرام  : در این مقاله شما را با روش هایی آشنا خواهیم کرد که با استفاده از آن ها بتوانید یک کلیپ حرفه ای برای اینستاگرام بسازید و با روش های گفته شده علاوه بر این که ویدیویی با کیفیت و حرفه ای تولید خواهید کرد، در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی قابل توجهی انجام خواهید داد.

در این روش یک سایت ایرانی به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از ابزراها و فایل های موجود در این سایت می توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک کلیپ حرفه ای را بسازید. برای ساخت این کلیپ ها کافیست نرم افزار افتر افکت را نصب کنید و از بخش پروژه افترافکت اینستاگرام در سایت تایم کد، یکی از پروژه هایی که مد نظرتان است را انتخاب کرده و در داخل نرم افزار افتر افکت آن را ویرایش کنید.

پیشنهاد : خرید لایک تیک تاک

چگونه لوگوموشن حرفه ای برای لوگوی پیج مان درست کنیم؟

شاید دیده باشید که در اکثر ویدیوها و کلیپ های حرفه ای در ابتدا یا انتهای کلیپ، لوگو کسب و کار به صورت متحرک و کاملا شکیل نمایش داده می شود. به عنوان مثال در شکل زیر لوگو موشن شبکه ورزش را می توانید مشاهده کنید. شما هم می توانید تنها با چند کلیک ، لوگو موشن های حرفه ای برای ابتدا یا انتهای ویدیوهای اینستاگرام خود بسازید.

 

در نگاه اول، ساخت لوگو موشنی همانند مثال بالا شاید سخت به نظر برسد، اما بهتر است بدانید که اکثر لوگوموشن هایی که در ویدیوها مشاهده می کنید با استفاده از پروژه های آماده ساخته می شوند.

برای ساخت یک لوگوموشن در عرض چند دقیقه، به بخش پروژه افترافکت لوگو در تایم کد مراجعه کنید و بعد از بررسی و مشاهده ویدیوی پیش‌نمایش لوگو موشن، یکی از پروژه های موجود را دانلود کرده و در نرم افزار افتر افکت باز کنید.

در این مرحله کافی است تا مطابق شکل زیر و در بخشی که با رنگ قرمز مشخص شده است،فایل لوگوی پیش فرض پروژه را پیدا کرده و با فایل لوگوی دلخواه خودتان جایگزین کنید و از پروژه خروجی بگیرید.

 

ساخت کلیپ های حرفه ای برای معرفی محصولات در اینستاگرام

اگر شما در پیج اینستاگرام خود محصولاتی برای عرضه و فروش دارید، ساخت ویدیو و کلیپ های حرفه ای می تواند تاثیر زیادی در ذهنیت مشتری و ایجاد اعتماد در وی داشته باشد.شما می توانید با استفاده از پروژه های آماده افتر افکت اسلایدشو رایگان، تصاویر محصولات خود را به صورت کاملا حرفه ای و اسلایدی به نمایش در آورید.

ساختن کلیپ برای اینستاگرام ها نیز همانند روش گفته شده در بخش لوگو موشن می باشد و تنها کاری که شما باید انجام دهید جایگذاری تصاویر محصولات خودتان بجای اسلایدهای پیش فرض هر پروژه می باشد.

پیشنهاد : خرید ویو یوتیوب

البته پروژه های اسلایدشو برای ساخت کلیپ های مختلفی به کار می رود. به عنوان مثال در اکثر کلیپ های عروسی که توسط آتلیه های حرفه ای عروس، میکس و تدوین می شود، از ترکیب این اسلایدشو ها و پروژه های افتر افکت اختصاصی عروس نیز استفاده می شود.

علاوه بر این اگر یک پیج اینستاگرام شخصی دارید، می توانید با استفاده از این پروژه های آماده، تصاویر شخصی خود را به صورت حرفه ای تبدیل به کلیپ کنید.

 

آیا علاوه بر افتر افکت به نرم افزار دیگری هم نیاز داریم؟

همان‌طور که از نام نرم افزار افکت نیز پیداست، این نرم افزار برای ساخت افکت های ویدیویی و تصویری طراحی شده است، شما تنها با استفاده از این نرم افزار می توانید کلیپ های حرفه ای تولید کنید و به هیچ نرم افزار دیگری نیز نیاز نداشته باشید.

اما پیشنهاد می کنیم اگر سیستم قدرتمندی ندارید، افکت های مورد نظر خود را به صورت mp4 خروجی گرفته و سپس در نرم افزارهای ادیت ویدیوی سبک تر مانند Camtasia Studio این افکت ها را با کلیپ های خود میکس کنید.

به عنوان مثال بعد از ساخت پروژه لوگوموشن در افتر افکت، از آن یک خروجی گرفته و سپس در نرم افزار ادیت ویدیوی دیگر، این لوگوموشن را در ابتدا یا انتهای کلیپ های خود قرار داده و خروجی نهایی را از این نرم افزار بگیرید.

 

سخن پایانی ساختن کلیپ برای اینستاگرام 

ساختن کلیپ برای اینستاگرام برای  یک پیج آن هم به صورت مستمر کار زمان بری می باشد و شما می توانید با استفاده از پروژه های آماده افتر افکت موجود در سایت تایم کد در کمترین زمان ممکن محتوای ویدیویی خود را تولید کنید تا علاوه بر اینکه زمان کمتری صرف این کار می کنید، یک محتوای حرفه ای به مخاطب خود عرضه کنید تا در بحث برند سازی و اعتمادسازی مشتریان نیز موفق باشید.

 

برای خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت می توانید به لینک مراجعه کنید