پلتفرم اشتراک ویدئویی تیک‌تاک این روزها بیش‌از ۱ میلیارد کاربر در جهان دارد. درست همانند یوتیوب و اینستاگرام بعضی از کاربران تیک‌تاک با میلیون‌ها فالوور فضا را به دست گرفته‌اند. می‌توان گفت تیک‌تاک تنها شبکه اجتماعی است که با این روند سریع همه‌گیر شده ‌است. اپلیکیشن تیک تاک به ‌شدت مورد استقبال جوانان قرار گرفته و تاکنون به ۷۵ زبان رسمی دنیا در دسترس است.

این برنامه هیجان‌انگیز قابلیت‌هایی برای کاربرانش به وجود آورده که آن‌ها را به ‌شدت به هیجان آورده و پای‌بند کرده ‌است. در این پلتفرم می‌توانید موزیک ویدئوهای کوتاه و خلاقانه ای را ایجاد کرده و با ایموجی و فیلترهای گوناگون ویدئوهای تان را جذاب‌تر کنید. این ویدئوهای تولیدی را می‌توانید با دوستانتان به اشتراک بگذارید. می‌توان گفت تیک‌تاک به نوعی به تخیلات شما پر و بال می‌دهد و به کمک آن هر چیزی را که در فکرتان می‌گذرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن در قالب ویدئو منتقل می کنید.

یکی از مزیت‌های بارز کاربرد این برنامه این است که ویدئوهای تولید شده را می‌توانید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. درحال‌حاضر اپلیکیشن تیک‌تاک یکی از رقبای اصلی اینستاگرام است. به ‌همین دلیل اینستاگرام هم قابلیتی به نام ریلز را به آپشن‌های خود اضافه کرده تا کاربران بتوانند در خود این برنامه ویدئوهایی جذاب تولید کنند. اما حقیقت این است که اپلیکیشن تیک تاک همچنان سوپرایزهای فراوانی برای جوانان و نوجوانان عاشق هیجان و خلاقیت به همراه دارد و پیوسته در سبک خود پیشگام است.

برای خرید لایک تیک تاک کلیک کنید

تیک‌تاک توانسته در مدت کوتاهی به یکی از رقبای اصلی فیس‌بوک، یوتیوب و اسنپ چت و غیره تبدیل‌شود. از ویژگی‌های بارز این شبکه‌ی اجتماعی کاربری ساده و همه پسند است و محیطی صمیمی ایجاد کرده که همه اغشار جامعه می‌توانند به راحتی از آن بهره ببرند. این شبکه اجتماعی منحصر به ‌فرد موسیقی محور است و می‌توانید روی ویدئوهایی ساخت خودتان موسیقی مورد علاقه‌تان را بگذارید.

شاید دلیل موفقیتش هم همین است که بسیار مورد توجه نوجوانان و جوانان قرار گرفته ‌است.

 رقابت تیک‌تاک با شبکه‌های اجتماعی

از زمانی ‌که شبکه اجتماعی تیک‌تاک ظهور پیدا کرده طرفداران زیادی میان دیجیتال مارکترها  پیدا کرده و اینفلوئنسرها درآمد زیادی از تبلیغات آن بدست آورده‌اند. در شرایطی که اینفلوئنسرها در شبکه‌های اجتماعی مختلف درحال تبلیغات محصولات مختلف هستند، تیک‌تاک یک  گام جلوتر دنیایی متفاوت پیش روی کاربرانش قرار داده‌ است.

شاید تبلیغات در تیک‌تاک به ‌اندازه‌ی سایر رسانه‌های اجتماعی پررنگ نباشد اما امکان تولید ویدئوهای کوتاه فرصت ویژه‌ای را به افراد می‌دهد تا به سبکی جدید و خلاقانه خودشان را معرفی کنند. انتشار سریع و گسترده ویدئوهای تیک‌تاک باعث شده جذابیت فراوانی در دیجیتال مارکتینگ پیدا کند. شیوه‌های قدیمی و منسوخ ‌شده تبلیغاتی که در آن‌ها یک نفر فیلم می‌گذارد و می‌گوید “دوستان من از این محصول استفاده کرده ام شما هم این را امتحان کنید” نمی‌تواند تا مدت زیادی ادامه پیدا کند. حالا باید به ‌دنبال روش‌های نوین و جذاب‌تری برای تبلیغات بود که تیک‌تاک نمونه بارزی از آن را به عرصه اینترنت آورده است.

تیک‌تاک پلتفرم به روزی است که روزانه حجم محتوای تبلیغاتی فراوانی در آن به اشتراک گذاشته می‌شود.

اپلیکیشن تیک‌تاک یا اینستاگرام

خیلی‌ها تیک‌تاک را مهم‌ترین رقیب اینستاگرام می‌دانند. قدرتمندترین شبکه اجتماعی که با جذابیت‌های بصری قشرهای مختلف جامعه را درگیر کرده ‌است. در مورد بازه سنی طرفداران با محاسبه میانگین سنی ۵۰ پیج برتر اینستاگرام به این نتیجه رسیدیم که رده سنی مخاطبان اینستاگرام بین ۱۸ تا ۳۴ سال است. این عدد در تحقیقات روی TIKTOK بین ۱۳ تا ۲۴ سال بود که ثابت می‌کند این شبکه اجتماعی توانسته جوانان را به ‌طور جدی مجذوب خود کند.

از آنجایی که اپلیکیشن تیک تاک برای همه سنین طراحی شده می توانید ویدئوهایی متناسب با موضوعات مورد علاقه خود را در آن پیدا کنید. اما آمارها نشان می دهد این برنامه جذاب از همه بیشتر بین جوانان و نوجوانان غوغا به پا کرده است. آنها در حال رقصیدن با آهنگ Hit مورد علاقه خود که خیلی هم معروف است از خودشان فیلم می گیرند و با دوستانشان به اشتراک می گذارند.

کاربران این برنامه حرفه ای موسیقی محور با خرید فالوور تیک تاک جذابیت اکانت کاربری خود را بالا می برند تا فالوورهایشان پیوسته بیشتر و بیشتر شود.

در ضمن آمارها نشان می دهد 2/8 میلیون نفر از کاربران تیک تاک دختر و 1/6 میلیون نفر از آنها پسر هستند. از آنجایی که در سنین جوانی و نوجوانی افراد به شدت تمایل به جلب توجه دارند اپلیکیشن تیک تاک به خوبی این نیاز را شناخته و دنیای رنگارنگ و جذابی برای این رده های سنی پر جنب و جوش فراهم کرده است.